👉 Garance bezpečného odeslání a reklamací bez debat 👈

Souhlas se zasíláním newsletteru

Moc díky za váš zájem o novinky z našeho květinového světa. K tomu, abychom vám je mohli posílat potřebujeme váš souhlas.

Komu souhlas udělujete? No přeci nám, společnosti  DMP Group s.r.o., IČO: 097 72 618, se sídlem Braunerova 514/1, Libeň, 180 00 Praha 8, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 342302 („my“).

Kdy vás budeme kontaktovat, co vám budeme psát a proč? Pokud nám udělíte souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním newsletterů (obchodních sdělení), budeme vám posílat naše novinky e-mailem. K tomu potřebujeme vaši e-mailovou adresu, kterou nám tímto sdělujete a zároveň souhlasíte, že ji můžeme používat podle těchto pravidel a našich Zásad zpracování osobních údajů.

E-mailovou adresu si uložíme na 3 roky.

Co když už o nás nebudete chtít slyšet? V takovém případě můžete posílání novinek kdykoliv snadno zrušit. Udělat to můžete například zasláním e-mailu na info@dmp.cz anebo proklikem na odkaz v každém newsletteru. Kromě toho, že vám už nebudeme psát, vaši e-mailovou adresu také smažeme z databáze našich kontaktů pro zasílání newsletterů. Pokud ji ale máme uloženou v jiných databázích (třeba našich zákazníků), pak si ji v těchto můžeme ponechat. Newslettery vám už ale samozřejmě posílat nebudeme. Odvolání vašeho souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů před tím, než jste jej odvolali. Můžeme si také ponechat ty osobní údaje, které zpracováváme na základě jiného právního titulu, než je souhlas – např. pro splnění našich zákonných povinností.

Kdo nám s tím vším může pomáhat? S rozesíláním newsletterů nám pomáhají tito lidé a společnosti:

  • Společnost ECOMAIL.CZ, s.r.o., která je provozovatelem mailingového nástroje Ecomail a její zásady zpracování osobních údajů naleznete zde.

Jaká máte práva? V první řadě budeme rádi, když nám vždy nejprve napíšete, pokud budete mít jakékoliv dotazy. Kromě toho máte ale ještě tato práva:

  • Máte právo získat od nás potvrzení, zda vaše osobní údaje zpracováváme. Pokud ano, máte právo na přístup k těmto osobním údajům a informace, o jaké osobní údaje se jedná.
  • Můžete po nás požadovat opravu nesprávných údajů či doplnění údajů neúplných.
  • Za určitých podmínek jsme také povinni vymazat vaše osobní údaje nebo omezit jejich zpracování, pokud nás o to požádáte. Za určitých podmínek máte i právo na přenos vašich osobních údajů k jinému správci.
  • Máte-li podezření, že dochází k nezákonnému zpracování vašich osobních údajů, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, uoou.cz, adresa Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Kromě toho máte i právo podat námitku v případě, že vaše osobní údaje zpracováváme na základě našeho oprávněného zájmu. Tuto námitku je možné vznést zasláním na naši kontaktní adresu anebo na info@dmp.cz. My ji pak nejpozději do jednoho měsíce od obdržení vyhodnotíme.

Máte jakékoliv otázky? Ozvěte se nám na info@dmp.cz nebo nám zavolejte na +420 776 060 464.

Co hledáte?

Košík