Doprava

1. Doručení na adresu kurýrem po Praze

Vaši objednávku si můžete po Praze nechat doručit kurýrem od společnosti Liftago. Cena doručení je 129,- Kč. Objednávky jsou doručovány ve středu. V případě, že potřebujete upřesnit čas doručení, volejte na 770 666 360. Objednávky doručujeme obvykle mezi 17:00-20:00.

2. Expresní doručení kurýrem po Praze

Potřebuje objednávku co nejdříve? Můžete si ji nechat po Praze doručit do 60 minut kurýrem od společnosti Liftago. Cena doručení je 299,- Kč. Objednávky jsou doručovány každý pracovní den od 10:00 - 18:00

3. Doručení na adresu kurýrem PPL

Objednat si můžete i s doručením po celé ČR. Objednávku vám přiveze kurýr přepravní služby PPL za 129,- Kč. Objednávky zasíláme v pondělí, v úterý a ve středu, abychom měli jistotu, že vám rostliny dorazí v pořádku ještě před víkendem. Pokud jste v Praze vybrali doručení kurýrem PPL, objednávku rostlin automaticky doručíme přes Liftago, kde je cena za doručení stejná.

4. Zásilkovna

Objednávku si můžete nechat doručit na výdejní místo Zásilkovny za 79,- Kč. Jednoduše vyberte metodu doručení: Zásilkovna * Pobočku Zásilkovny vyberete po dokončení objednávky.
Po vytvoření objednávky můžete pomocí mapy vybrat výdejní místo.
Objednávky zasíláme v pondělí, v úterý a ve středu, abychom měli jistotu, že vám rostliny dorazí v pořádku ještě před víkendem.
Zásilkovna je omezená počtem rostlin nebo váhou balíku. Po překročení počtu rostlin nebo váhy, možnost dopravy přes Zásilkovnu zmizí a je potřeba vybrat jiného dopravce.
POZOR! Zásilku si prosím vyzvedněte do 1 pracovního dne od doručení na výdejní místo, jinak nezodpovídáme za stav rostlin!

5. Osobní vyzvednutí 

Objednávku si můžete zdarma vyzvednout osobně na adrese U Pošty 1097/8, Praha 8. Po potvrzení objednávky vám zašleme odkaz na náš kalendář, kde si zarezervujete termín vyzvednutí. 

    Co hledáte?

    Košík