⏳ Nepřehlédněte probíhající aukce o zajímavé rostliny ⏳

Doprava

1. Doručení na adresu kurýrem po Praze

Vaši objednávku si můžete po Praze nechat doručit kurýrem od společnosti Liftago. Cena doručení je 129,- Kč. Objednávky jsou doručovány každý čtvrtek. Objednávky uzavíráme ve čtvrtek ve 12:00. Další budou doručené až následující týden. V případě, že potřebujete upřesnit čas doručení, volejte na +420 776 060 464. Objednávky doručujeme obvykle mezi 16:00-18:00.

2. Expresní doručení kurýrem po Praze

Potřebuje objednávku co nejdříve? Můžete si ji nechat po Praze doručit expresně kurýrem od společnosti Liftago. Cena doručení je 299,- Kč. Objednávky jsou doručovány co nejdříve každý pracovní den od 10:00 - 16:00. Objednávka vytvořená o víkendu nebo po 16. hodině, bude automaticky odeslána následující pracovní den hned v 10:00. Pokud si přejete objednávku doručit v přesný čas, dejte nám prosím vědět.

3. Doručení na adresu kurýrem PPL

Objednat si můžete i s doručením po celé ČR a SK. Objednávku vám přiveze kurýr přepravní služby PPL po ČR za 139,- Kč nebo PPL po SK za 7 . Objednávky zasíláme v pondělí, v úterý a ve středu, abychom měli jistotu, že vám rostliny dorazí v pořádku ještě před víkendem. Pokud jste v Praze vybrali doručení kurýrem PPL, objednávku rostlin automaticky doručíme přes Liftago, kde je cena za doručení stejná. Spotřebujeme tak méně obalového materiálu a živý materiál nemusí zbytečně cestovat přes depa přepravních společností. Pokud i přesto chcete odeslat přes PPL, dejte nám prosím vědět!

4. Zásilkovna

Objednávku si můžete nechat doručit na výdejní místo Zásilkovny v ČR za 89,- nebo na výdejní místo Zásilkovny v SK za 5, . Jednoduše vyberte metodu doručení: Zásilkovna * Pobočku Zásilkovny vyberete po dokončení objednávky.

Po vytvoření objednávky můžete pomocí mapy vybrat výdejní místo.
Objednávky zasíláme v pondělí, v úterý a ve středu, abychom měli jistotu, že vám rostliny dorazí v pořádku ještě před víkendem.
Zásilkovna je omezená počtem rostlin nebo váhou balíku. Po překročení počtu rostlin nebo váhy, možnost dopravy přes Zásilkovnu zmizí a je potřeba vybrat jiného dopravce.
POZOR! Zásilku si prosím vyzvedněte do 1 pracovního dne od doručení na výdejní místo, jinak nezodpovídáme za stav rostlin!

5. Osobní vyzvednutí 

Objednávku si můžete zdarma vyzvednout osobně na adrese U Pošty 1097/8, Praha 8. Po potvrzení objednávky vám zašleme odkaz na náš kalendář, kde si zarezervujete termín vyzvednutí. 

Co hledáte?

Košík