4.6. od 12:00 Bazar pokojových rostlin u kamenné prodejny 🌿

O nás

O nás

#Pokojovkyvšem!Kdo jsme?

Jsme Zuzka a Tomáš, pár a zároveň nejlepší kamarádi, kteří se věnují společnému koníčku. Pokojovky nás poprvé uchvátily v době, kdy jsme se přestěhovali do světlého bytu v Praze. Našim pokojovkám se dařilo, a proto jsme se rozhodli naši lásku sdílet i s ostatními, aby věřili, že péči o pokojovky zvládne každý!

Proč si vybrat naše pokojovky?

Všechny rostliny, které nabízíme na eshopu, vybíráme osobně u dodavatele, následně je přesazujeme do lepšího substrátu, abyste si je mohli užívat již od prvního dne. Vybrat si můžete i květináče, které ozdobí každý prostor. V nabídce u nás naleznete i substráty, hnojiva a další nezbytnosti pro pěstování pokojovek, protože nákupem rostlin to teprve začíná.

A co ještě děláme?

Čas od času se k nám dostanou letité pokojovky, na které původní majitel nemá již místo. My je adoptujeme, zkrášlíme, přesadíme a darujeme dál začínajícím podnikům, protože víme, že otevřít si nový podnik znamená také velké investice, nejen do sortimentu, ale i do výzdoby. A co je lepší dekorace než živá rostlina?

Prodejna na Praze 8

Od dubna 2021 máme otevřenou prodejnu na adrese U pošty 8, Praha 8. Mimo rostlin z e-shopu zde najdete i velké rostliny zasazené v terakotách a spousty doplňků pro pěstování pokojovek. Přijďte se za námi podívat. 💚

Co hledáte?

Košík