⏳ Každý všední den 4 nové aukce o zajímavé rostliny ⏳

O nás

O nás

Od Instagramu až po e-shop s velkými plány.


Jsme Zuzka a Tomáš, manželé a zároveň nejlepší kamarádi, kteří se věnují společnému koníčku. Pokojovky nás poprvé uchvátily v době, kdy jsme se přestěhovali do světlého bytu v Praze. Našim pokojovkám se dařilo, a proto jsme se rozhodli naši zálibu sdílet s ostatními především na Instagramu, abychom předali naše tipy a triky v pěstování pokojovek. Krátce poté v červnu 2020 vznik i náš e-shop.
E-shopem to nekončí

V dubnu 2021 jsme otevřeli naši první kamennou prodejnu.


Od dubna 2021 máme otevřenou prodejnu na adrese U pošty 8, Praha 8. Mimo rostlin z e-shopu zde najdete i velké přesazené rostliny a spousty doplňků pro pěstování pokojových rostlin. Na prodejně najdete vždy rostliny, které na e-shopu nenajdete, zejména ty velké. Přijďte se za námi podívat. 💚Poslání není jen prodávat rostliny

Všechny rostliny, které nabízíme na e-shopu, vybíráme osobně u dodavatelů a následně je přesazujeme do kvalitnějšího míchaného substrátu s podílem perlitu. Zlepšujeme tak tím kondici rostlin a zamezujeme častým úhynům rostlin, vlivem přelití rostlin a následným hnilobám kořenů. Díky tomu nemusíte rostliny přesazovat hned po zakoupení ani hnojit. Tím ale naše aktivity nekončí.


Píšeme články

Snažíme se předávat podstatné a důležité informace všem, které pokojové rostliny zajímají. Prostřednictvím našeho blogu pravidelně píšeme o zajímavostech a poskytujeme rady a tipy k pěstování.

Vzděláváme

Snažíme se předávat to, co jsme se sami naučili a víme, že funguje. Prostřednictvím workshopů, webinářů a akcí pro děti i dospělé předáváme zkušenosti z oblasti rostlin a pěstování.

Zkrášlujeme firmy

Naší nedílnou součástí je i poskytování služeb pro firmy, které jsme rozšířili o budování Plant Pointů v Praze, rostliny do interiérů a dlouhodobé spolupráce a údržbu.Malá časová retrospektiva

06/2020

Založili jsme náš e-shop dmp.cz

04/2021

Naše první kamenná prodejna v Praze 8 na Palmovce

10/2021

Náš první rostlinný sklad v Praze a noví kolegové

12/2021

Spouštíme předplatné rostlin, které v ČR do teď nebylo

07/2022

Na e-shopu pořídíte velké rostliny přímo od holandských pěstitelů

09/2022

Protože si vás vážíme, spouštíme pro vás věrnostní program

Co hledáte?

Košík