👉 Garance bezpečného odeslání a reklamací bez debat 👈

Vydejte se na cestu do zeleného světa rostlin se Zuzkou a Tomášem!

Zakladatelé populárního e-shopu s pokojovkami vám předají své zaručené tipy a seznámí vás s moderními pěstitelskými trendy – od množení rostlin přes boj se škůdci až po hydroponické pěstování bez substrátu. Odhalí vám také tajemství výroby rostlinných terárií, kokedam či mechových obrazů, které se stanou okouzlujícími doplňky vašeho domova. S tímto inspirativním průvodcem vaše láska k pěstování rostlin rozkvete do nevídaných rozměrů.

Zobrazit produkt

O knize

Připravte se na fascinující cestu do světa pokojových rostlin s knihou, která vás nadchne a inspiruje. Dej mi pokojovku je jedinečný průvodce plný lásky, péče a vědomostí o těchto zelených kráskách, které dokážou proměnit váš domov i život. Od malých, nenáročných rostlin až po vzácné exempláře.

Zuzka a Tomáš, zakladatelé úspěšného e-shopu Dej mi pokojovku, vás provedou nejen zaručenými tipy a triky pro pěstování, ale také vám předají informace o nejnovějších trendech mezi pěstiteli, abyste byli v obraze. Jejich vášeň a znalosti získané z praxe jsou základem jejich úspěchu a inspirací pro vytvoření knihy Dej mi pokojovku.

Ale to není vše! Dej mi pokojovku vám ukáže, jak se skutečně postarat o vaše rostliny, jaké jsou jejich potřeby a jak jim poskytnout ideální podmínky pro růst. S jasnými a snadno pochopitelnými instrukcemi získáte všechny nástroje pro to, abyste se stali mistrem v pěstování pokojových rostlin.

A co kreativní stránka? Zuzka a Tomáš vám odhalí tajemství výroby krásných rostlinných terárií a kokedam či mechových obrazů, které budou okouzlujícími doplňky vašeho domova. Vaše rostliny tak nejenže zkrášlí prostor, ale stanou se také zdrojem inspirace pro tvorbu originálních aranžmá.

Dej mi pokojovku je nezbytným průvodcem pro každého, kdo touží mít doma zelený ráj plný rostlin. Tato kniha vás překvapí, inspiruje a předá vám veškeré znalosti, abyste mohli rozkvést jako zkušený pěstitel pokojových rostlin.

Prodej knihy zahájen!

Naši knihu si můžete objednat na našem e-shopu online. K dostání je i ve všech knihkupectví a v naší prodejně.

Co hledáte?

Košík