👉 Garance bezpečného odeslání a reklamací bez debat 👈

Přímo od pěstitelů

Jak to funguje?

Rostliny ze skleníku až k vám domů

Naše odesílání rostlin je unikátní novinkou. Nejedná se o klasický přeprodej rostlin, díky kterému putují přes celou Evropu po různých skladech v kamionech nebo lodní dopravou, ale o přímou cestu pečlivě vybraných pokojovek od holandských pěstitelů ze skleníku přímo k vám domů.

Precizně balené rostliny

Na našem e-shopu vyberete a za pár dní je u vás

Rostliny jsou speciálně zabalené ve speciálních kartonových krabicích, aby se nemohly poškodit. Tímto způsobem k vám můžeme dostat až téměř dvou metrové rostliny. 💚
Všechny rostliny

Jak to funguje?

Výběr rostlin
V naší nabídce najdete oblíbené rostliny všech rozměrů, které ozdobí vaší domácnost nebo kancelář. Stačí jednoduše objednat.

Objednávka
Postup je stejný jako u každé jiné objednávky. Po uhrazení je zásilka z Holandska v nejkratším možném čase expedována na vaši adresu.

Radost z rostliny
Sdílejte s námi radost z rostlin a označte nás na sociálních sítí. Pokud bude se zásilkou cokoliv v nepořádku, obraťte se na nás a my vám na naše náklady odešleme novou rostlinu!


Jaká je výhoda?

Každá rostlina, která je dovážená do České republiky zažívá stresové podmínky jen tím, že se musí několikrát převážet ze skladů do skladů. Než se dostane na pulty obchodů, uplyne několik dní a nepříznivé podmínky, jako je chlad, mrazy, plísně, nepříznivá vlhkost a mechanická zátěž při transportu se na rostlině můžou fatálně podepsat.

Chceme vytvořit zelenou oázu jednoduchou cestou a aby rostliny netrpěly.

Navázali jsme proto spolupráci s holandskými pěstiteli a zajistili takový systém, který umožňuje objednat rostlinu přímo z jejich skleníku, kde se rostlina zabalí a putuje rovnou k vám na adresu. Cesta i zátěž se zkrátí až o 80% a rostlina je šťastnější.
Udržitelnost

Geotermální energie, aquaponie nebo sluneční energie zajistí vše potřebné pro velkokapacitní pěstování vašich oblíbených pokojovek.Moderní technologie

S pomocí udržitelných zdrojů a moderních technologií šetrných k přírodě se pod přísným dohledem dodržují nejlepší možné podmínky pro pěstování.Lokálnost

Skleníky jsou v Evropě, a proto rostliny můžeme během pár dní dostat do ČR. Není potřeba je zatěžovat leteckou nebo lodní dopravou.
Monstera Adansonii 'S'
Standartní cena 499 Kč

(FAQ) Časté dotazy

Proč mi přišla jen část objednávky?

Rostliny z Holandska přijedou vlastní dopravou. U velké objednávky je možné, že přijede ve více zásilkách kvůli objemným rozměrům.

Proč trvá doručení tak dlouho?

Objednávku musí pěstitelé zpracovat, nechat zabalit a odeslat. Poté se rostlina doručuje z Holandska kurýrní společností. Doručení proto trvá 4-6 pracovních dní.

Bude rostlina přesazená jako od vás?

Rostlina bude v základním substrátu od pěstitele. Doporučujeme rostlinu přesadit. Pokud si objednáte rostlinu i s terakotovým květináčem a podmiskou (varianta u XL rostlin), bude do něj rostlina pěstitelem přesazena.

Zásilka dorazila poškozená

Pokud je s vaší zásilkou něco v nepořádku, napište nám e-mail, přiložte fotografie a my ihned zahájíme reklamační proces a budeme pro vás zajišťovat náhradu. Vaše spokojenost je u nás na 1. místě! 💚

Jak bude rostlina zabalena?

Rostliny budou zabalena ve speciálně vyvinuté silné kartonové krabici, která slouží pro odesílání rostlin. Do krabice se jednoduše dostanete přes označené otvory. Krabici lze opětovně použít nebo správně zrecyklovat.

Mohu zrušit objednávku před doručením?

Máte právo objednávku zrušit. Zkuste se ale prosím nejprve vcítit do rostliny, která je stejně jako my živá a křehká a už k vám putuje kurýrem přímo z Holandska. Pokud i přesto chcete objednávku zrušit, dejte nám co nejdříve vědět, abychom přesměrovali její doručení k nám, kde se o ní s láskou postaráme.

Co hledáte?

Košík