⏳ Každý všední den 4 nové aukce o zajímavé rostliny ⏳

Přímo od pěstitelů

Přímo od pěstitelů

Velké rostliny z Holandska až k vám domů

Naše služba “Přímo od pěstitelů” je unikátní novinkou. Nejedná se o klasický prodej rostlin, díky kterému putují přes celou Evropu po různých skladech v kamionech nebo lodní dopravou, ale o přímou cestu pečlivě vybraných pokojovek od holandských pěstitelů ze skleníku přímo k vám domů.

Precizně balené rostliny

Na našem e-shopu vyberete a za pár dní je u vás

Rostliny jsou speciálně zabalené ve speciálních kartonových krabicích, aby se nemohly poškodit. Tímto způsobem k vám můžeme dostat až téměř dvou metrové rostliny. 💚
Všechny rostliny

Jak to funguje?

Výběr rostlin
V naší nabídce najdete oblíbené rostliny velkých rozměrů, které ozdobí vaší domácnost nebo kancelář. Stačí jednoduše objednat.

Objednávka
Postup je stejný jako u každé jiné objednávky. Po uhrazení je zásilka z Holandska v nejkratším možném čase expedována na vaši adresu.

Radost z rostliny
Sdílejte s námi radost z rostliny a označte nás na sociálních sítí. Pokud jste si objednali zboží i od nás přijde vám jako zásilka zvlášť.


Jaká je výhoda?

Každá rostlina, která je dovážená do České republiky zažívá stresové podmínky jen tím, že se musí několikrát převážet ze skladů do skladů. Než se dostane na pulty obchodů, uplyne několik dní a nepříznivé podmínky, jako je chlad, mrazy, plísně, nepříznivá vlhkost a mechanická zátěž při transportu se na rostlině můžou fatálně podepsat.

Chceme vytvořit zelenou oázu jednoduchou cestou a aby rostliny netrpěly.

Navázali jsme proto spolupráci s holandskými pěstiteli a zajistili takový systém, který umožňuje objednat rostlinu přímo z jejich skleníku, kde se rostlina zabalí a putuje rovnou k vám na adresu. Cesta i zátěž se zkrátí až o 80% a rostlina je šťastnější.
Udržitelnost

Geotermální energie, aquaponie nebo sluneční energie zajistí vše potřebné pro velkokapacitní pěstování vašich oblíbených pokojovek.Moderní technologie

S pomocí udržitelných zdrojů a moderních technologií šetrných k přírodě se pod přísným dohledem dodržují nejlepší možné podmínky pro pěstování.Lokálnost

Skleníky jsou v Evropě, a proto rostliny můžeme během pár dní dostat do ČR. Není potřeba je zatěžovat leteckou nebo lodní dopravou.
(FAQ) Časté dotazy

Proč mi přišla jen část objednávky?

Pokud jste objednávali z našeho e-shopu i jiné produkty, posíláme je klasicky naším dopravcem. Rostliny z Holandska přijedou s vlastní dopravou. U více rostlin z holandska je možné, že přijde vícekrát po sobě kvůli objemným rozměrům.

Proč trvá doručení tak dlouho?

Objednávku musí pěstitelé zpracovat, nechat zabalit a odeslat. Poté se rostlina doručuje z Holandska kurýrní společností. Doručení proto trvá 4-6 pracovních dní.

Bude rostlina přesazená jako od vás?

Rostlina bude v základním substrátu od pěstitele. Doporučujeme rostlinu přesadit. Pokud si objednáte rostlinu i s terakotovým květináčem a podmiskou (varianta produktu), bude do něj rostlina pěstitelem přesazena.

Zásilka dorazila poškozená

Pokud je s vaší zásilkou něco v nepořádku, udělejte fotografie a neprodleně nás kontaktujte.

Jak bude rostlina zabalena?

Rostlina bude zabalena ve speciální krabici, která slouží pro odesílání rostlin. Do krabice se jednoduše dostanete přes označené otvory.

Mohu zrušit objednávku před doručením?

Ne, objednávku rostlin od holandských pěstitelů nelze stornovat. Objednávka je závazná a lze pouze řešit reklamaci, pokud bude s rostlinou něco v nepořádku.

Co hledáte?

Košík