🌵-25% SLEVA na rostliny a doplňky🪴Slevový kód 'VYP25'

FYTA senzor

Chytrý senzor

FYTA

Měřitelná péče o rostlinu. S FYTA už se nemusíte bát, že a svou rostlinu zapomenete.


Co je chytrý senzor FYTA?

FYTA senzor za pomocí moderních technologií vyvinutých v Německu představuje revoluci v péči o pokojové rostliny. FYTA, díky svým senzorům (čidlům), analyzuje data na základě vlhkosti, světla, teploty a množství minerálů v půdě. Všechna data pro zdravý růst rostliny máte tak máte na dosah ruky a skrze mobilní aplikaci víte přesný stav vaší rostliny. Na zálivku nebo přihnojení už proto nikdy nezapomenete a vše si jednoduše zjistíte ve vašem smartphonu.


Rozpoznejte potřeby své rostliny

Každá rostlina je jedinečná. Stejně jako lidé a zvířata mají rostliny různé potřeby v závislosti na jejich věku, druhu, faktorech prostředí a ročním období. FYTA Beam vám pomůže porozumět vašim rostlinám.


Měřením FYTA získáte mnoho užitečných informací

Push notifikace
Přesné údaje
Analýzu zdraví rostlin
Detekci chorob a škůdců

Jednoduché ovládání
& montáž

Fyta senzor působí nenápadně ve své tmavě zelené barvě. Obvykle splyne s rostlinou a 2 kovové bodce zmizí v půdě rostliny. Nemusíte se obávat, že by přístroj nějak narušoval design interiéru nebo rostlině překážel.


FYTA senzor uchopte, u rostliny najděte vhodné místo přesně v polovině mezi středem rostliny a okrajem květináče.

Jemně a rovně senzor kovovými bodci zapíchnete do substrátu tak, aby nad zeminou trčela jen zelená část.

Po umístění senzoru u rostliny můžete pokračovat ve spárování senzoru s vaší mobilní aplikací a vytvoření rostliny v aplikaci pro monitorování.


Mobilní aplikace

Ve smartphonu, do kterého můžete aplikaci jednoduše stáhnout pomocí Google Play nebo Appstore, získáte vše potřebné.

Pomocí senzoru a aplikace se můžete naučit, jak správně pečovat o své rostliny. Push notifikace vám připomenou nadcházející kroky péče a tutoriály vám ukážou, jak snadné je přesazování nebo množení rostlin. Jako správný zahradník porostete i se svými rostlinami.


Co hledáte?

Košík