⏳ Probíhající aukce o zajímavé rostliny ⏳

Tipy na vánoční rostlinné dárky

Je to tady! Rok se s rokem sešel, první advent za námi - a zanedlouho i samotné Vánoce. V tomto kouzelném období přitom rádi obdarováváme své nejbližší, své milované. Možná už jste stihli sehnat veškeré Vánoční dárky, ale pro ty z Vás, kteří stále shání inspiraci jsme sepsali několik tipů na šťastné a zelené Vánoce!

 

Pokojovky!

Zelené Vánoce by to nebyly bez krásných, živých pokojových rostlin. Máme širokou nabídku nejrůznějších druhů a s výběrem té nejvhodnější rostliny Vám rádi poradíme. Přidejte se k nám do rostlinného fóra na Facebooku.

 

Kokedama!

Pokud rádi svými dárky druhé překvapujete, kokedamou nešlápnete vedle. Pokojovka zabalená v mechu? Kdo to má!

 

Zelené předplatné 

Pokud si nejste jistí, které pokojovky by Vašim blízkým udělaly radost, zkuste sebe i je překvapit, třeba právě pořízením zeleného předplatného. Máme v nabídce různé druhy, například na 3, 6 až 12 měsíců - ve kterých Vám přijde jako překvapení úplně nová pokojovka. Můžete se podívat na náš instagram, jaké pokojovky jsme již předplatitelům v tomto roce poslali.

 

 

Stylový, designový květináč 

Ten pod stromečkem najde rád snad každý pěstitel. Květináčů totiž není nikdy dost - zvlášť těch zajímavých a stylových. A taková pokojovka v novém květináči udělá dvakrát tak větší radost.

 

Workshop, třeba ten od nás 

Ukážeme Vám, jak správně jako profík pečovat o pokojové rostliny všeho druhu nebo si s námi můžete vyrobit kokedamu, florárium a další workshopy, kde se naučíte např. pěstovat rostliny v hydroponii, tvorbu mechových obrazů ad. Další výhodou tohoto dárku je i společný výlet za námi do Prahy!

 

Doplňky všeho druhu ne jen pro rostliny

A čím doplnit rostlinnou sbírku, když ne další pokojovkou? Co třeba přesazovací podložkou, která je velkým pomocníkem! Hned na jaře se bude určitě hodit! Hodit se budou i hezké konvičky na zalévání, rozprašovače anebo kytkotyčky či nastavitelné nebo mechové opory a tyče. Pro milovníky macramé můžete pořídit příze značky Bobbiny nebo z ní sami udrhat závěs na květináč podle našeho návodu. A pro milovníky svíček tu taky nějaké voňavé najdeme!

 

DMP Merch 

Udělejte radost spolu s naší značkou! Nabízíme milé plecháčky, které nám připomínají, že své rostliny máme zalít nebo naopak nepřelévat, ale také si do nich rádi dáme svařák nebo horký čaj.

Plátěnou tašku s nápisem: “Dej mi pokoj[ovku]” už můžete pořídit na našem e-shopu a pánská, dámská i dětská trička už pro Vás chystáme každou chvíli.

 

Mechový obraz 

Je to zelené, je to nevšední a přitom stylová dekorace? Tak tím je bezpochyby mechový obraz - jednoduchý na údržbu a kolik udělá nádhery!

 

Dárkový poukaz

A pokud jste ani v tomto seznamu nenašli to pravé a stále si nejste jistí výběrem, vždy potěší dárkový poukaz - a obdarovaný si může dárek vybrat sám!

 

Předvánoční přípravy vrcholí a my Vám chceme popřát krásný začátek adventu!

 

 

 

Přihlaste se k odběru RSS kanálu tohoto blogu pomocí tohoto odkazu

Co hledáte?

Košík